Trijų kultūrų ir Čiurlionio susitikimas

Trijų kultūrų ir Čiurlionio susitikimas
July
8
,  19:00

Šiuo ypatingu pandemijos laikmečiu, kol kitų pasaulio kultūrų pažinimas jau antri metai karantino gniaužtuose, festivalis atsigręžia į savo jaunuosius menininkus. Festivalio kūrybinės stovyklos metu sukurto naujo kūrinio pristatymas publikai, dalyvaujant „Taško teatro“ dainuojantiems aktoriams, dainininkei Vilijai Matašiūnaitei ir pianistui Rokui Zubovui, įvyks liepos 8 dieną.

Tęsiant festivalio „Trijų kultūrų ir Čiurlionio susitikimų“ tradiciją ir supinant ją su šį festivalį jungiančia kūrybinių kelionių idėja, bus pristatytas naujas kūrinys, išaugantis iš šaltinių, bylojančių apie Čiurlionio apsilankymą Kaukazo kalnuose ir Anapos kurorte prie Juodosios jūros ir jo ten patirtus tolesnę kūrybą keičiančius pergyvenimus. Šį kartą lankytojai bus kviečiami drauge patirti renginį-kelionę, apimsiančia ne tik kelių skirtingų kultūrų atspindžius, bet taip pat ir kūrybingai sulietas visas tris Čiurlionio raiškos formas – žodį, garsą ir vaizdą.

Pianistas, M. K. Čiurlionio namų Vilniuje vadovas Rokas Zubovas, būdamas M. K. Čiurlionio ir Sofijos provaikaitis, yra vienas pagrindinių M. K. Čiurlionio palikimo puoselėtojų pasaulyje.

VIETA: planuojama, kad renginys vyks lauko erdvėse šalia Kulių parko.