"Taško" teatro muzikinis spektaklis visai šeimai "Mitai", rež. V.Masalskis

"Taško" teatro muzikinis spektaklis visai šeimai "Mitai", rež. V.Masalskis
July
5
,  19:00

Taško“ teatro muzikinis spektaklis „Mitai“, (rež. V. Masalskis) perkels žiūrovus į mistinį pasakojimą apie žmogaus gyvenimą. Šiam spektakliui specialiai pagamintų styginių, mušamųjų ir pučiamųjų instrumentų bei elektroninės muzikos sintezė formuoja išskirtinį spektaklio garsų pasaulį ir modernia kalba atskleidžia mitologijose paslėptas simbolines nuorodas apie žmogaus būtį.

2017 metais režisierius Valentinas Masalskis bei kompozitorė Nijolė Sinkevičiūtė kartu su savo vadovaujamu aktorių kursu įkūrė „Taško“ teatrą. 2020 metais bendraminčių kolektyvas jaunatviškos energijos, kryptingo darbo bei kūrybinio veržlumo dėka, kultūros ministro sprendimu buvo pripažintas profesionaliu teatru. Jaunosios trupės išskirtiniai bruožai – kolektyviškumas, įsiklausymas į kitą, muzikalumas bei nuoširdumas. Aktoriai kuriamuose spektakliuose kalba visuomenei aktualiomis temomis, išdrįsta pripažinti sau ir žiūrovui nepatogias tiesas bei problemas, kelia jautrius klausimus, stebi aplinką, kurioje gyvena, todėl yra dėmesingi socialiniams reiškiniams bei problemoms.

„Taško” teatro kūrybinei komandai svarbus ryšys su žiūrovu, todėl repertuare gausu įvairaus žanro spektaklių – kamerinių, miuziklų, interaktyvių, komedijų, tragikomedijų ir siaubo pasakų – tiek mažiesiems, tiek bręstantiems ir subrendusiems žiūrovams.

Vieta: Kulių kultūros centras 

Bilietai platinami www.bilietai.lt arba bendruomenėje „Alantas“, kur Kulių bendruomenės nariai bilietus gali įsigyti su nuolaida.