Portugališko fado vakaras su Ana Lains

Portugališko fado vakaras su Ana Lains
July
9
,  19:00

Kelionė tarp tradicijų ir populiariosios muzikos portugališkomis natomis

 Liepos 9 d. Kuliuose planuojamas praėjusiais metais dėl karantino negalėjęs įvykti portugalų fado muzikos  koncertas. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos fado dainininkė Ana Laíns, Portugalijoje žinoma kaip „muzikos tapytoja“.  Ana Laíns savo grynu ir galingu balsu pristato pasauliui fado ir portugalų tradicinę muziką, o jos dainos apima visą Portugalijos muzikos gilumą. Fado meno forma dėl savo svarbos pasaulio kultūrai įtraukta į UNESCO paveldą.

Ana Laíns priklauso naujajai fado atlikėjų kartai, derinančiai tradicijas ir populiariąją muziką, bei yra pelniusi platų meno kritikų pripažinimą, taip pat įvairių titulų, tarp kurių ir Lisabonos geriausios jaunosios dainininkės pripažinimą „Grande Noite de Fado“ (Didžioji Fado naktis). Techniškai nepriekaištingo balso dainininkės naujausias albumas Portucalis kritikų pripažįstamas geriausiu jos albumu. SOFIJOS festivalyje Ana Laíns pristatys šį albumą kartu su gitaristų duetu: Valentim Filipe (portugališka gitara ir akordina) ir Antonio Costa (klasikinė gitara). 

Albumo Portucalis pristatymas: https://www.youtube.com/watch?v=3SFhywn146o

Daininkė Ana Laíns yra ne tik fado, bet ir visos Portugalijos dainuojanti siela. Ji – tai ištisa portugalų tapatybė, Portugalijos muzikos scenoje nuėjusi solidų kelią, kuriame visada gynė portugalų kalbą ir skleidė portugališkumą! 

https://www.youtube.com/watch?v=RflWjdf2GZk&t=56s

Vieta: Kulių kultūros centro didžioji salė.

Bilietus platina Tiketa ir juos įsigyti galite ČIA: https://cutt.ly/5nhqYG0

Prieš renginius bilietai parduodami nebus. Kulių bendruomenės nariams bilietus su nuolaida galima įsigyti bendruomenės „Alantas“ buhalterijoje.