Kulių vasaros kino akademija ir kūrybiškumo hakatonas

Kulių vasaros kino akademija ir kūrybiškumo hakatonas
June
29
,  11:00
  - 5
,  15:00

Pirmą kartą rengiama Kulių vasaros kino akademija, kurioje 14-18 m. jaunuoliai turės galimybę susipažinti su kinu ir kurti savo filmą. Kūrybinį procesą užbaigs profesionalų kuruojamas kūrybiškumo hakatonas skirtas generuoti idėjas, pristatysiančias akademijos metu sukurtą filmą.

Dalyvių amžius: 14 - 18 m.

Data: Birželio 29 – liepos 3 d.

Maitinimas: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai).

Klaipėdos jaunimo teatro organizuojamoje 5 dienų stovykloje susipažinsite su kino teorija ir praktika. Čia jūsų lauks užsiėmimai apie įvairias kino formas, vaidybos metodikas, filmavimo technikas. Patys kursite kino siužetą, kostiumus ir garso takelį, rašysite scenarijų ir pasinersite į daugelį kitų kino industrijos užduočių.

Stovyklos vadovai, Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai – Simonas Lunevičius, Paulius Pinigis ir Donatas Želvys, supažindins su kūrybinėmis ir techninėmis kinematografijos subtilybėmis. O jūs patys būsite kino kūrėjai!

Be to jūsų lauks filmų peržiūros, žygis po Kulių apylinkės ir neužmirštamos patirtys kartu.

Antroji programos dalis - hakatonas, kuris skirtas skatinti kūrybiškumą ir generuoti idėjas, padedančias pristatyti savo sukurtą filmą. Dvi dienas ieškosite sprendimų, kurie padėtų savo sukurtą filmą paversti labiausiai žiūrimu filmu Lietuvoje.

Tą padaryti jums padės verslo konsultantas/mentorius Remigijus Dailidė ir rinkodaros konsultantė Indrė Razbadauskaitė.

Kulių vasaros kino akademijos kūrybiškumo hakatonas pradeda Sofijos festivalio renginius , o baigsime juos filmo pristatymu Sofijos festivalio lauko kino programoje liepos 6d. 

Esant geram orui filmai bus rodomi lauke, jei oras to daryti neleis tuomet pristatymai vyks Kulių kultūros centre. 

Registracija: https://forms.gle/35nbujXhbnKxEkbd9

Dalyvavimas 5 dienų kino akademijos stovykloje nemokamas.