Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas

Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas
May
25
,  18:00 - 19:30

Pirmą kartą Sofijos festivalio istorijoje, Kulius sudrebins vieno dinamiškiausio profesionalaus Klaipėdos kamerinio orkestro pasirodymas, kurio meno vadovas yra Mindaugas Bačkus. Tobula garsų melodija skambės  gegužės 25 d. 18:00 val., Kulių kultūros centre. Koncerto metu dvidešimt vienas atlikėjas atliks kompozitorių Georges Bizet, Benjamin Britten, Ennio Morricone, Woiciech Kilar  ir Nijolės Sinkevičiūtės kūrybą.

Klaipėdos kamerinis orkestras (KKO) – Klaipėdos miestą ir Lietuvą reprezentuojantis orkestras, vienas daugiausiai koncertinių programų surengiančių profesionalių Lietuvos kamerinių orkestrų. Orkestro kūrybinėje veikloje jau įgyvendinta daugiau nei 500 skirtingų muzikinių stilių ir žanrų programų. Klaipėdos koncertų salės meno kolektyvas formuoja naujas koncertų tradicijas, kruopščiai formuojamomis originaliomis programomis.

Nuo 2009 m. KKO vadovaujant violončelininkui Mindaugui Bačkui, jau įgyvendinta koncertines programas su pasaulinio garso atlikėjais ne tik Klaipėdos koncertų salėje, bet ir prestižiniuose šalies bei užsienio festivaliuose, koncertų salėse: Ciuricho „Tonhalle“ (Šveicarija), Helsinkio „Temppeliauki“ (Suomija), Berlyno filharmonijos, Bergamo „Teatro Sociale“ (Italija), Barselonos bei Maljorkos koncertų salėse (Ispanija). Taip pat Lietuvos nacionalinės filharmonijos, LDK Valdovų rūmų salėse. Klaipėdos koncertų salės koncertuose ir gastrolėse orkestras bendradarbiauja su pasaulyje pripažintais dirigentais ir solistais:

Programos trukmė – 1 val. 15 minučių. Be pertraukos.

Įėjimas į koncertą  laisvas.

Iškart po koncerto, 19:30 val., Kultūros virenėje vyks susitikimas su Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovu Mindaugu Bačkumi.

Festivalio veiklas remia Lietuvos kultūros taryba ir Plungės raj. savivaldybė.