Klaipėdos jaunimo teatro grupės "Graži ir ta galinga" spektaklio-koncerto "Mimozos ir sirenos" premjera

Klaipėdos jaunimo teatro grupės "Graži ir ta galinga" spektaklio-koncerto "Mimozos ir sirenos" premjera
July
9
,  19:00

Liepos 9-ąją dar kitokį, šį kartą lietuvišką skambesį festivaliui suteiks grupės „Graži ir ta galinga“ koncertas-spektaklis „Mimozos ir sirenos“. Klaipėdos jaunimo teatro aktorių grupė išsiskiria ryškiu moterišku braižu, ironiškais tekstais bei charizmatišku atlikimu, o naujoji grupės programa atskleidžia universalią ir graudžiai juokingą temą – net gražiausia (-ias) ir galingiausia (-ias) kartais nori užsisklęsti lyg mimozos žiedas ar kaukti kaip pavojų skelbianti sirena.

Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai – nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save su klausimu: „kiek manęs yra manyje?“ Kiek galingos ir gražios telpa manyje?
„Graži ir ta galinga” kviečia jus į naują programą „Mimozos ir sirenos” * pasitikti naują etapą kartu. Savo nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!

* Mimoza – augalas, pasižymintis jautrumu, ypač išoriniam dirginimui. Mimozos žiedas pražysta žiemos pabaigoje ir reprezentuoja saulę, žymi virsmą, todėl laikomas džiaugsmo, pergalingo gyvenimo simboliu.
Taip pat siejamas su slapta meile bei jautrumo temomis (kaip gedulo gestas).
* Mimoza – šampanas ir apelsinų sultys aukštoje taurėje, elegantiškas kokteilis, skirtas šventiniams pusryčiams, atsipalaidavimui ir malonumui.
* Sirenos – mitinės būtybės, savo dainomis viliojusios plaukti į salas.
* Sirenos – pavojaus signalas.

Aktorės, muzikos ir dainų tekstų autorės: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė
Dramaturgė: Birutė Kapustinskaitė
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Rūta Venskutė
Garso režisierius: Kipras Dominas
Šviesų dailininkas: Julius Kuršis
• Rekomenduojama N-14

Bilietai į mokamus renginius platinami www.bilietai.lt  arba bendruomenėje „Alantas“, kur Kulių bendruomenės nariai bilietus gali įsigyti su nuolaida.