Grupės „Le Balluche de la Saugrenue“ (Prancūzija) prancūziškos neo-retro "new musette" muzikos koncertas

Grupės „Le Balluche de la Saugrenue“ (Prancūzija) prancūziškos neo-retro "new musette" muzikos koncertas
July
7
,  19:00

Grupės „Le Balluche de la Saugrenue“ (Prancūzija) prancūziškos neo-retro "new musette" muzikos koncertas

Kasmet SOFIJOS festivalis lepina lankytojus naujais atradimais – kviečia į Kulių miestelį charizmatiškus įvairių pasaulio kultūrų atlikėjus, pasirodančius Lietuvoje pirmą kartą. Šįkart Kuliuose su Lietuvos publika susipažins prancūzų neo retro grupė „Le Balluche de la Saugrenue“. Savo kūryboje prancūzai su humoru interpretuoja pasaulio muziką, išranda naujas, muzikines formas, bei nukelia klausytojus į Paryžiaus bohemos aukso amžių. Naudodami šiam laikotarpiui būdingus instrumentus – akordeoną, kontrabosą, bandžą/gitarą ir jase – muzikantai groja džaivą, valsus, tango, svingą, rumbą bei atranda vietos prancūzų klasikų dainoms.

„Le Balluche de la Saugrenue“ koncertas vyks Kulių kultūros centre liepos 7 d. 19 val.

Trumpai apie atlikėjus:

2006 m. susibūrusi grupė „Balluche de la Saugrenue“ sukūrė unikalų stilių į kurį sujungė dainavimą, svingą, Musette* ir šiuolaikinio stiliaus elementų turinčią muziką. Už „Balluche de la Saugrenue“ pavadinimo stovi penki skirtingų muzikinių žanrų muzikantai, kurių misija buvo nuvalyti dulkes iš kosmopolitiško XX amžiaus trečiojo dešimtmečio Paryžiaus muzikos ir sušvirkšti jai dosnią dabarties dozę!Jie keliauja po festivalius ir miestus savo karavano gamybos laivu arba scenoje ir atlieka savo dainų šou ikonoklastiniais ritmais: reggae-valso, paso-punk ir swing-dancefloor, kad sukurtų dinamišką ir poetišką muzikinį šou. „Įnoringas kamuolys“, kuriame emocijos derinamos su nenugalimu noru šokti.

2016 m. grupei buvo lūžio taškas: nauja komanda, naujas pasirodymas, modernesni instrumentai ir daugiau erdvės dainų tekstams ir pastatymui / teatrui.

Šiandien grupė atlieka du skirtingus koncertus: „Balluche Soundsystem“, šiuolaikinę akustiką ir 1930-ųjų stilius sujungiantį spektaklį, ir „Le P'tit Bal Perdu“ („Mažasis pasiklydęs balius“), pilnavertė kabareto šventė, kuriai autentiškumą sukuria barmenai ir padavėjai, kurie aptarnauja žiūrovus.Tarptautiniu mastu pasaulio muzikos atlikėjais pripažinti , Balluche koncertavo Prancūzijoje ir kitose Europos dalyse (Vokietijoje, Italijoje), taip pat Japonijoje ir Laose, o šiais metais savo šalių sąrašą jie papildo Lietuva.

* Musette yra tipiškas prancūzų muzikos ir šokio stilius, kuris pirmą kartą išpopuliarėjo 1880-aisiais. Akordeonas yra pagrindinis jos instrumentas, tačiau po 1930–40-ųjų svingo metų gipsy-jazz stiliaus gitara yra glaudžiai susijusi su jos istorija.

Daugiau apie grupę: www.lasaugrenue.fr
https://www.lasaugrenue.fr/le-balluche-de-la-saugrenue.html

LE BALLUCHE DE LA SAUGRENUE:
AOcéane HALPERT : Vokalas
Florent SPECHAT : Akordeonas
Armand DELAVAL : Bosinė gitara
Carl CORDELIER : Kontrabosas
Jean-François CAIRE : Būgnai
David FORGET: klasikinė gitara

Blietai parduodami internetu www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/le-balluche-de-la-saugrenue-359711 arba bendruomenėje „Alantas“, kur Kulių bendruomenės nariai bilietus gali įsigyti su nuolaida