Gitaristas ir vokalistas Mark Dopson (Trinidadas ir Tobagas) atlieka tradicinę Karibų salų kalypso muziką

Gitaristas ir vokalistas Mark Dopson (Trinidadas ir Tobagas) atlieka tradicinę Karibų salų kalypso muziką
July
24
,  19:00

Tradicinę Karibų salų kalipso (ang. „calypso“) stiliaus muziką atliekančio gitaristo, vokalisto, perkusininko MARK DOPSON solinis koncertas Kulių parke ant vejos – puikus pretekstas vakarėliui, šokiams ir džiaugsmui: leiskitės į saulėtą ir ritminę kelionę!

Mark Dopson gimė 1971 m. Trinidado ir Tobago Respublikoje (Vakarinė Indija).

MARK DOPSON šeima Trinidade ir Tobage buvo žinoma kaip kalipso stiliaus muzikos ambasadoriai pasaulyje. Jis užaugo su šia šventine ir dosnia muzika, kilusia iš Karibų ritmų, Afrikos garsų ir populiarios ankstyvosios prancūzų muzikos dvasios. Šiandien Markas gyvena Prancūzijoje. Su savo naujuoju projektu KAISO LEGACY (pažodžiui „tęstinumas“ ) jie siūlo pajusti skirtingą kalipso spalvą.

Mark yra dirbęs gitaros mokytoju, garso inžinieriumi įvairiuose festivaliuose ir radijo stotyse, groja ir tradiciniais Trinidado Tobago  instrumentas, tokiais kaip steelpan. Visą savo gyvenimą kūręs muziką, tyrinėjęs rezonanso mokslą, Mark yra tikras, kad „muzika gali būti ir ginklas ir gynybos priemonė”.

Savo solo koncertą, skirtą mūsų festivaliui, Mark pavadino „Letter  of  marque".

Festivalyje Mark  dainuos ir kai kurias  istoriškai  senas kalipso dainas, jis  vadina  jas modernaus  pasaulio kalipso  dainomis. Pertraukėlėse tarp dainų jis papasakos, kodėl jo šalyje net dainuojant apie liūdnus dalykus pati melodija yra linksma.

VIETA: Kulių parkas

Audio video galite rasti čia.