Garso ir ritmo dirbtuvės „Resonance“ su kompozitoriumi Tomoo Nagai

Garso ir ritmo dirbtuvės „Resonance“ su kompozitoriumi Tomoo Nagai
July
24
,  15:00

Perkusininkas, kompozitorius ir garso dizaineris iš Japonijos Tomoo Nagai Kuliuose iš vietinio medžio gamins perkusinius instrumentus, su kuriais ves garso bei ritmo dirbtuves vaikams ir suaugusiems.

„Aš kuriu ir groju muziką mušamaisiais, pačiais paprasčiausiais ir primityviausiais instrumentais istorijoje. Kurdamas savo muziką labiausiai vertinu garsus, kuriuos randu gamtoje arba aplinkoje, kurioje atlieku savo muziką. Kaip mes mėgaujamės vietiniu šviežiu maistu, kuris gaminamas vietoje, taip mes mėgaujamės muzika, kuri yra esamoje vietoje šią akimirką”, teigia Tomoo Nagai.

Tomoo Nagai baigė studijas Tokijo meno Universitete, kūrė bendrus projektus su įvairių šalių džiazo, teatro, TV muzikos atlikėjais. T. Nagai koncertavo Indonezijoje, Brazilijoje, Maroke, Prancūzijoje (šioje šalyje išleido solo albumą), Islandijoje, Japonijoje. Savo šalyje vykdo perkusijos ir ritmo edukacines dirbtuves senjorams ir vaikams.

Garso ir ritmo dirbtuvių laikas liepos 24d. (trečiadienį):

  • 10.00 - 13.00 vaikams ir jaunuoliams nuo 7 iki 14 metų*
    *Dirbtuvės žaidimo formos, jų laikas priklausytų nuo vaikų amžiaus grupės.
  • 15.00 -18.00 suaugusiems ir visai šeimai


Dirbtuvės skirtos žmonėms, mėgstantiems muzikuoti ir groti, besidomintiems muzika. Tema – garso rezonavimas, kaip kurti muziką perkusiniais instrumentais. Dirbtuvių įranga - kai instrumentais gali tapti bet kas, kas skleidžia garsą.

Dirbtuvės vyks su vertimu iš anglų į lietuvių kalbą.

VIETA: Kulių kultūros centro mažoji salė

Daugiau apie Tomoo nagai rasite čia.