FESTIVALIO UŽDARYMO SPEKTAKLIS-KONCERTAS „Graži ir ta galinga“

FESTIVALIO UŽDARYMO SPEKTAKLIS-KONCERTAS „Graži ir ta galinga“
Liepos
24
,  20:00

Klaipėdos jaunimo teatro aktorės: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė;

Dramaturgijos asistentė: Kristina Steiblytė,

Kostiumų dailininkė: Rūta Lendraitytė.

 

 

Festivalį uždarys spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“. Tai penkių „Klaipėdos jaunimo teatro“ aktorių moterų naujausias kūrybinis darbas, jau pelnęs populiarumą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Moteriška galia ir grožis – esminis gabių aktorių pasirodymo motyvas. Scenoje greta Astos, Ievos, Marijos, Rugilės ir Vaivos atsiveria Lietuvos istorijoje vietą išsikovojusių bei įtaką kultūros raidai pademonstravusių moterų muzikiniai portretai: Barboros Radvilaitės, kunigaikštienės Bonos, Dalios Grybauskaitės, Julijos Žemaitės, Marytės Melnikaitės, Teklės...

Specialiai Kulių festivaliui spektaklį planuojama papildyti Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės portretu.

 

Pačiais tikriausiais faktais paremti ir išgalvoti pasakojimai spektaklio-koncerto „Graži ir ta galinga“ žiūrovus nukels ne tik į skirtingus istorinius laikotarpius, bet ir į besikeičiančius moters gyvenimo tarpsnius, suskambančius skirtingais muzikos stiliais ir net žemaičių tarme. Nuoširdų susijaudinimą keis juokingos istorijos, o jas – arši ironija. Bus pasakyta tai, ko negalima sakyti ir pasijuokta iš to, kas nebūtinai juokinga.

* Festivalio organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio programą. Renginio vieta ir valanda bus patikslinti prieš festivalį. Visi renginiai nemokami, jei prie renginio detalesnio aprašymo nenurodyta kitaip.